۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

ویرایش جدید کتاب «اعتکاف ابرار» منتشر شد.
ویرایش جدید کتاب «اعتکاف ابرار» منتشر شد.

ویرایش جدید کتاب «اعتکاف ابرار» منتشر شد.

بسمه تعالی به همت انتشارات خلق ویرایش جدید کتاب «اعتکاف ابرار» منتشر گردید. این کتاب که به موضوع اعتکاف می پردازد در سال ۱۳۸۴ توسط این انتشارات برای اولین بار منتشر گردید و در طول سالهای قبل مکرر و در تیراژهای زیاد به چاپ رسید و با استقبال زیادی مواجه گردید. به تازگی این کتاب […]

بسمه تعالی

به همت انتشارات خلق ویرایش جدید کتاب «اعتکاف ابرار» منتشر گردید. این کتاب که به موضوع اعتکاف می پردازد در سال ۱۳۸۴ توسط این انتشارات برای اولین بار منتشر گردید و در طول سالهای قبل مکرر و در تیراژهای زیاد به چاپ رسید و با استقبال زیادی مواجه گردید. به تازگی این کتاب توسط محققین بنیاد بازنگری گردید و پس از تغییراتی در قالبی جدید و جذاب به چاپ رسیده است. در اين كتاب سير اعتكاف از نظر قرآن و روايات و سير ه ی بزرگان بررسى شده و چون در كشور  ما، ايران،اعتكاف در ايام البيض (سيزدهم تا پانزدهم) ماه رجب مورد استقبال عموم قرار گرفته و در اين ايام عمل ام داود نيز وارد شده،  ضمن نقل قصه ی تاريخى اعمال ام داود، اعمال وارد شده در سه روز را در اين كتاب آورده شده است. چون در بعضى از مساجد تعداد معتكفين و ملتزمين به عمل ام داود به گونه اى است كه ممكن است با كمبود مفاتيح و قرآ نها مواجه شوند، و از طرفی پیدا کردن این سوره ها در قرآن برای برخی قدری مشکل است،  دعاها و سوره هاى قرآنى مورد نياز معتكفين  در اين كتاب آورده شده و سعى شده براى آنان كتابى فراهم شود كه جنبه ی تاريخى،دعايى و قرآنى داشته باشد.  همچنین این کتاب  مشتمل بر احکام اعتکاف همراه با نظرات مراجع مختلف می باشد.

علاقه مندان برای تهیه این اثر می­ توانند به مرکز پخش آثار این مؤسسه به نشانی قم- خیابان صفائیه- پس از کوچه ممتاز- پلاک ۷۰۰ مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۷۸۴۰۷۰۴-۰۲۵۳ و ۰۹۱۲۳۵۱۳۸۷۲ تماس حاصل نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

جواب سئوال زیر را وارد نمایید * مدت زمان استفاده از کد امنیتی به پایان رسیده . دوباره کد را فراخوانی کنید