۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار موسسه » انتشارات » تازه های مراکز
انتشارات خلق منتشر کرد: کتاب «کیمیای توسل»
انتشارات خلق منتشر کرد: کتاب «کیمیای توسل»

انتشارات خلق منتشر کرد: کتاب «کیمیای توسل»

بسمه تعالی به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد علمی فرهنگی هاد کتاب «کیمیای توسل» توسط انتشارات خلق منتشر گردید. این اثر ارزشمند توسط  حجت الاسلام سید حبیب حسینی مورد تحقیق قرار گرفته است. «کیمیای توسّل» پژوهشی است برای بیشتر آشنا شدن علاقه‌مندانِ به رشد و معنویّت، با ظرفیت‌های بی‌بدلیل توسّل به اهل بیت(علیهم السلام). در این […]

بسمه تعالی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد علمی فرهنگی هاد کتاب «کیمیای توسل» توسط انتشارات خلق منتشر گردید. این اثر ارزشمند توسط  حجت الاسلام سید حبیب حسینی مورد تحقیق قرار گرفته است.

«کیمیای توسّل» پژوهشی است برای بیشتر آشنا شدن علاقه‌مندانِ به رشد و معنویّت، با ظرفیت‌های بی‌بدلیل توسّل به اهل بیت(علیهم السلام). در این کتاب تلاش شده به موضوعات مختلف توسّل پرداخته شود؛ از جمله:

  •  اهمیت توسّل از منظر قرآن و روایات
  • شیوه‌های مختلف توسّل و آداب آن
  •  مـبـانی و تـاریـخچـه‌ی توسّل
  • آثار فردی و اجتماعی توسّل

«کیمیای توسّل» سعی نموده نگاهی تربیتی سلوکی به این کیمیای سعادت داشته باشد و سِرّ اِصرار بزرگان در مورد داشتن توسّل به اهل بیت (علیهم السلام) و چگونگی تحوّلات مختلفی که در زندگی مادّی و معنوی ما با توسّلات به اهل بیت(علیهم السلام) می‌افتد را تبیین ‌نماید. مطالعه‌ی این کتاب به همه‌ی علاقه‌مندان اهل بیت(علیهم السلام) به خصوص طالبان معنویّت و اخلاق توصیه می‌گردد.

علاقه مندان برای تهیه این اثر می­ توانند به مرکز پخش آثار این مؤسسه به نشانی قم- خیابان صفائیه- پس از کوچه ممتاز- پلاک ۷۰۰ مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۷۸۴۰۷۰۴-۰۲۵۳ و ۰۹۱۲۳۵۱۳۸۷۲ تماس حاصل نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

جواب سئوال زیر را وارد نمایید * مدت زمان استفاده از کد امنیتی به پایان رسیده . دوباره کد را فراخوانی کنید